Płatności

METODY PŁATNOŚCI


 

Przelew tradycyjny- bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu numeru Twojego zamówienia, który pozwoli nam na szybkie zidentyfikowanie Twojej płatności. Twoje zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu pieniędzy w banku - może  potrwać kilka dni roboczych. Jeżeli dokonujesz kilka zamówień w naszym sklepie, należy dokonać oddzielnych przelewów za każde złożone zamówienie i podać numer zamówienia w tytule przelewu.

 

Płatność za pobraniem (przy odbiorze przesyłki)

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi przy odbiorze przesyłki kurierskiej gotówką, kartą, BLIK. Wybierając natomiast dostawę za pomocą paczkomatu zapłacisz kartą lub BLIK.

Zwróć uwagę na poprawność Twoich danych potrzebnych do doręczenia paczki i podanego numeru telefonu, który jest niezbędny kurierowi do kontaktu z Tobą.

 

Płatność przy odbiorze osobistym

Za zamówienie możesz zapłacić przy osobistym odbiorze paczki gotówką bądź karta. Upewnij się, że otrzymane produkty są kompletne i zgodne z twoim zamówieniem. 

 

Płatność elektroniczna –Płatność Shoper

Wybierz tę formę zapłaty za dokonane zamówienie jeśli chcesz szybko otrzymać paczkę (Twoją wpłatę widzimy już po kilku minutach). Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Blue Media, w którym wskażesz swój bank, kartę płatniczą bądź BLIK. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

System Blue Media zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 Obsługiwane karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

 Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl